ОПЛАТА

Шановні Клієнти!

Оплата карткою на банківський рахунок ФОП. Після підтвердження  замовлення ми надішлемо вам номер картки. Оплата за цим номером буде зарахована на наш банківський рахунок, а товарний чек буде надісланно разом із замовленням

Оплата на банківський рахунок за реквізитами у фарматі IBAN. Оплата за банківськими реквізитами здійснюється на основі рахунку-фактури, який вам буде відправлено на адресу електронної пошти або у месенджер. Разом з замовленням ви отримаєте оригінал рахунку та видаткову накладну на замовлений товар.

Оплата готівкою або карткою при отриманні у відділенні Нової Пошти. Ви можете оплатити замовлення у любий зручний для вас спосіб в найближчому відділенні Нової Пошти при отриманні товару.

Оплата карткою  через сервіс Інтернет-еквайрінгу Monobank. Система реалізована з використанням сучасних стандартів безпеки, які забезпечують максимальний захист Ваших платежів у Інтернеті.

ДОСТАВКА

  • Доставка “Новою Поштою” – за тарифами оператора. Термін відправки замовлення – від 1 до 3 днів (зазвичай ми відправляємо замовлення на НАСТУПНИЙ ДЕНЬ після отримання замовлення). При оформленні замовлення ви можете обрати найбільш зручне для вам відділення, або оформити доставку на адресу. 

УВАГА! При оформленні замовлення обов’язково правильно вказуйте контактні данні та ПІБ отримувача.

  • Ми працюємо виключно як інтернет-магазин, тому можливості самовивозу замовлень не має.

Шановні клієнти!!!

У зв'язку з військовими діями на території України, можливі невеликі затримки з обробкою та відправленням замовленнь.

Ми зробимо все можливе, щоб ваші замовлення буде відправлені якомога швидше. Дякуємо за розуміння. 

Слава силам Оборони!!!

Все буде УКРАЇНА!!!