Strava.in.ua – інтернет супермаркет туристичного харчування. В рамках одного сайту ми намагаємось представити як найбільше виробників натуральних сушених та сублімованих страв швидкого приготування для активного відпочинку.

Асортимент продукції Strava.in.ua

  • Сніданки, обіди та вечері, які можна приготувати за лічені хвилини
  • Смачні, поживні та корисні перекуси, що нададуть вам сил та енергії для нових звершень
  • Аксесуари для транспортування, приготування та вживання туристичних смаколиків 

Що таке сублімовані страви та як їх готувати?

Сублімовані страви – це страви виготовлені за досить таки складним технологічним процесом коли в умовах вакууму видаляється волога з свіжозаморожених продуктів. Це дозволяє практично повністю (до 95%) зберегти в продуктах поживні речовини, вітаміни, мікроелементи, природний запах, смак, колір і навіть первісну форму.

Сублімовані страви, через відсутність в них вологи, мають набагато меншу вагу і об’єм. В такому вигляді зберігають свої смакові якості і поживну цінність протягом тривалого часу (до 5 років).

Як готувати такі страви? Все просто, більшість страв, представлених на сайті достатньо просто залити окропом, перемішати та дати настоятись протягом 10 хвилин. Все готово і ви можете їсти прямо з пачки.

Ми намагаємось зробити все, щоб наші клієнти мали змогу насолоджуватись здоровими, корисними та смачними стравами будь де, не витрачаючи на їх приготування багато часу та зайвих зусиль.