Супермаркет туристичного харчування
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Їжа в похід

Еда в Поход® — смачна, натуральна їжа швидкого приготування, що потребує тільки наявності окропу та 3-10 хвилин часу — запарюється безпосередньо в упаковці, яка й стане тарілкою.

Еда в Поход® створена мандрівниками для мандрівників. Ми, як ні хто, знаємо як важливо під час мандрівки, походу або сходження, щоб було смачно й поживно, а процес приготування відбирав якомога менше часу й сил та не відволікав від насолодження горами і заслугованого відпочинку після насиченого дня. Ми також знаємо як складно знайти бажаючого помити посуд, особливо, за відсутності поруч води або в умовах холоду. Також серед нас є вегетаріанці, які сумлінно відстоюють свої позиції під час формування меню :), тому всі наші страви мають версію без м’яса, що робить асортимент вегетаріанських страв справді великим.

Еда В Поход® — відмінний спосіб забезпечити себе гарячими стравами під час походу, сходження або мандрівки без довготривалого процесу приготування та миття посуду, що зробить Ваш активний відпочинок комфортнішим та позбавить від рутини.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору